מעבר אוטומטי לאתר החדש
נא להמתין...

 
750 ש"ח

675 ש"ח
לזמן מוגבל

יוגה בקלות עד הבית

 

מכשיר ה-Riteback למתיחת שרירים, מאחד יתרונות של כמה תרגילי יוגה לתרגיל אחד פשוט. המכשיר מנצל את משקל הגוף לביצוע מתיחת שדרה מאוזנת, תוך שילוב קבוצות שרירים רבות בזמן המתיחה

ומשפר את טווח התנועה של מפרק הירך בכפיפה קדימה.

השימוש ברייטבק מרחיב ומשפר את גמישות בית החזה ואזור השכמות, ובכך מוביל לשיפור היציבה של כל השדרה, כולל האזור הצווארי. הוא מספק מתיחה מעולה ומשחררת לגב, מונע עומס על הדיסקים הבין חולייתיים, ובכך משחרר את הגב מהכאבים האקוטיים.

תרגול עם רייטבק לצד תרגילי חיזוק פשוטים לכתפיים ולשרירי הבטן יעזרו להימנע כמעט לגמרי מעומס על עמוד השדרה. רייטבק מעולה לתמיכה בטיפול לעקמות גב שונות ועוזר להגיע להקלה במקרים רבים של כאבי גב.

תרגולים לשחרור הגב בשיטות שונות מעמידים את עמוד השדרה בעומסי כפיפה עמוקים, ולכן מטופלים בעלי בעיות גב מנועים מלבצע אותם. רייטבק בטיחותי מאחר והוא שומר על הגב ישר בזמן התרגול. בנוסף, הוא מאפשר להשיג תוצאות בזמן קצר ומשתמשים רבים דיווחו על שיפור כבר בשבוע הראשון.

שומרים על הבריאות עם רייטבק:

  • משפרים גמישות

  • מונעים כאבי גב

  • חוסכים זמן בעזרת תרגול קצרצר בבית ובעבודה (2-8 דק' ביום)

  • מרגישים אנרגטיים יותר במהלך היום

  • משפרים את איכות החיים

שמירה על יציבה נכונה

חוסר התנועתיות שמאפיין את היום יום של רובנו גורם לאיבוד האיזון בין השרירים (למשל, שרירי רגל ימין יותר גמישים וארוכים משרירי רגל שמאל). חוסר האיזון הזה הוא אחד מהגורמים  לבעיות ביציבה הטבעית של הגוף. עבודה עם רייטבק עוזרת להגדיל את המרווח בין חוליות עמוד השדרה, מאפשרת שיפור של האיזון בין השרירים ובכך מחזירה את היציבה למצב הטבעי שלה.

שיפור הגמישות

בתרגיל יחיד רייטבק מותח שרירים לאורך כל הגוף מהרגלים ועד הראש, רגליים, אגן, גב, כתפיים וצוואר. בהשקעה של דקות בודדות בכל יום תוכלו לשפר את גמישות השרירים, ובעקבות כך לחוש תנועתיים וחופשיים יותר, והעומס והכבדות ירדו. אם תשאלו איך זה עוזר בזמן קצר? אסור  תשובה:למתוח שרירים לזמן ארוך.

הפחתת כאבים, בעיקר בגב תחתון, עליון וכאבי שרירים *

רייטבק עוזר ליישר את הגב גם לסובלים מעקמת, והועיל מאוד ללקוחותינו שסבלו מגיבנת. רייטבק עזר להם ליישר את הגב ולהפחית את הכאבים במידה ניכרת! רוכשי רייטבק לרוב מתעניינים בהפוגה לכאבי הגב, אך רייטבק יכול להפחית כאבים מאזורים אחרים בגוף גם כן.

ללא מאמץ: 2-4 דק' ביום, תרגיל אחד בלבד

רייטבק פשוט מאוד לשימוש! הוא מתקפל ומגיע עם תיק נשיאה נוח כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום. הוא לא גוזל זמן רב: מותחים את רוב הגוף בתרגיל מתיחה אחד בלבד למשך דקות בודדות. אנחנו ממליצים לשים שיר עם תחילת התרגול ולסיים כשהשיר נגמר. אם מרגישים מאמץ בימים הראשונים, יש לסיים את התרגיל בשלב מוקדם יותר.

בטוח לשימוש! שומר על גב ישר בזמן התרגול *

רייטבק תוכנן ונבנה בקפידה כדי לאפשר תרגול בטיחותי. הוא מאבטח את הגב ומונע כיפוף מסוכן בזמן התרגול, כך שהגב שלכם נשאר ישר, מאוזן ובטוח. רייטבק בטוח גם לסובלים מפריצת דיסק. במקרים מסוימים יש להיוועץ ברופא טרם השימוש.

רייטבק זמין לרכישה !

Riteback - רייטבק

שומרים על הגב שלך

אפשרות למשלוח!

750 ש"ח

675 ש"ח
לזמן מוגבל

פרטים אישיים וכתובת למשלוח

שגיאה

הזמנה בוצעה בהצלחה, נא לבצע תשלום

תשלום באשראי ידני ללא עמלה

תודה, בקשתך לתשלום בכרטיס אשראי ללא עמלה נשלחה בהצלחה. בשעות הקרובות יתקבל במכשירך הסלולרי או באימייל קישור מאובטח לתשלום. תהליך ההזמנה והמשלוח לביתך יושלמו לאחר התשלום.

בתשלום מיידי תתווסף למחיר  עמלת אשראי על סך 35 ש"ח