אורנה כהן

מורה ליוגה ופילאטיס

מומחית לגיל הזהב

"הפעילות בטבע טוב היא כלי מעולה לשמירה על גוף ונפש בריאים, חזקים, ושמחים..."

אבי כהן

מורה ליוגה

מנכ"ל טבע טוב

את טבע טוב הקמתי יחד עם אשתי, אורנה, בעקבות מסע רוחני חוצה עולמות. עם תום השירות הצבאי שלי כהנדסאי תעופה החלטנו אני ואורנה לנסוע להודו בכדי לפתח את הפן הרוחני שהחל לנבוט בתוכנו כמורים צעירים ליוגה.

 

באחת הקהילות הרוחניות הידועות ברישיקש (עיירה בצפון בהודו) ישבנו מול המורה הרוחני, ושיתפנו אותו ברצוננו העז להמשיך לשהות במקום ולהתפתח ברוחניות לפי כללי המקום.

להפתעתנו, המורה השיב לנו שחיבור עמוק לרוחניות נוכל למצוא דווקא בירושלים, שם נמצאים המקורות הרוחניים שלנו.

כעבור זמן שבנו חזרה לארץ ועברנו לגור בירושלים, שם מצאנו את האוצר הפנימי בבית הטבעי שלנו. התחלנו תהליך של חזרה לחיק היהדות, אז עבדתי במקביל כקבלן בניה.

באחד הימים בזמן שעבדתי באתר הבניה, נפלתי  והגב שלי ניזוק באופן בלתי הפיך. סבלתי מכאבי תופת ממושכים שהפריעו לי לתפקד.

מאותו יום והלאה ולמשך מעל 20 שנה סבלתי מכאבים ממושכים בגב וברגלים, לפעמים עד כדי צליעה. שנים של טיפולי פיזיותרפיה, פלדנקרייז, כירופרקטיקה, וטיפולים אלטרנטיביים נוספים לא הצליחו להביא מזור לכאב.

היום הכאבים בגב הם זיכרון רחוק בלבד. התמתחות יומיומית בעזרת מכשיר Riteback (פרי פיתוח של טבע טוב) החזירו את המרווח לחוליות השדרה ובעזרת רצועות כושר מותאמות ואימון TRX קצר אבל ממוקד נפטרתי מכאבי הגב.

את הסטודיו על אביזריו ושיטת האימון פיתחנו, אבזרנו והתאמנו לאנשים רגילים החיים שגרת חיים נורמלית ואשר רוצים לשפר את בריאותם על הדרך.

סטודיו "טבע טוב" פעיל בירושלים ובבני ברק מזה 35 שנה. אבי ואורנה מנהלים אותו מיום הקמתו. הם רכשו ניסיון בזמן שלימדו במשך השנים במגוון מוסדות כגון: בתי אבות (משען, רמת תמיר), אקי"ם, יד-עזרה, חסד ואמונה. וכן העבירו חוגים בבתי ספר וגני ילדים.

אורנה קיבלה את הכשרתה המקצועית בווינגייט כמדריכת פילאטיס מזרן ופעילות גופנית לגיל הזהב. עם חלוף השנים החל אבי להתמקד בפן המשקם של היוגה, וטיפל בילדים בעלי תסמונות שונות ובמבוגרים שעברו תאונות, ניתוחים, אירועי לב ומוח, ובחולי טרשת נפוצה, פרקינסון וכד'.

 

בטבע טוב שמים דגש על טיפולים ושיעורים באווירה נוחה, חופשית ונעימה. הטיפולים מופרדים מגדרית ומתאימים במיוחד לציבור החרדי, אם כי לא רק.

לקוחות מספרים על טבע טוב

אבי מטפל בבחור עיוור וחרש עם בעיות של שיווי משקל על מנת לעזור לו להתנייד לשכלל את יכולות התנועה שלו. אבי עובד כבר שנתיים אצלנו בשלוה במסירות אין קץ, במקצועיות רבה, בהתחמדה ובעקשנות על מנת להשיג את המטרות של הטיפול.

אין לנו מילים להודות לאבי על השיפור המדהים שחל בעקבות הטיפול ואפשר לראות תוצאות שלא היינו מאמינים שיכלו להיות.

ממליץ בחום לכל מי שרוצה טיפול שיקדם אותו מאוד להביא את גופו למצב בריא ופעיל.

קלמן סמואלס

מנכ"ל 'שלוה'

יהודה המכבי 5, ירושלים

054-8415500

Tevatov@gmail.com

© 2020 כל הזכויות על תכנים באתר שמורות לטבע טוב

  • Facebook